2019-2020 Schedules Field Hockey Games for 8/22/2019—9/11/2019
All Games for All Schools for 8/22/2019—9/11/2019
 
Field Hockey
9.4.2019 – Windham at Noble 04:30 PM
9.4.2019 – Old Town at John Bapst 06:00 PM
9.4.2019 – Dexter at Piscataquis 04:00 PM
9.4.2019 – North Yarmouth Academy at Poland Regional 05:00 PM
9.4.2019 – Cheverus at Marshwood 04:00 PM
9.4.2019 – Central at Orono 04:00 PM
9.4.2019 – Kennebunk at South Portland 04:00 PM
9.4.2019 – Hermon at Schenck/Stearns 03:30 PM
9.4.2019 – Winthrop/Monmouth at Dirigo 04:00 PM
9.4.2019 – Westbrook at Gorham 04:00 PM
9.4.2019 – Boothbay Region at Telstar 04:00 PM
9.4.2019 – Mountain Valley at Oak Hill 04:00 PM
9.4.2019 – Bonny Eagle at Massabesic 04:00 PM
9.4.2019 – Sanford at Portland/Deering 05:30 PM
9.4.2019 – Spruce Mountain at Lisbon 04:00 PM
9.4.2019 – Scarborough at Falmouth 06:30 PM
9.5.2019 – Maranacook at Morse 04:00 PM
9.5.2019 – Mount View at Oceanside 04:00 PM
9.5.2019 – Mount Blue at Edward Little 04:00 PM
9.5.2019 – Hampden Academy at Brewer 07:00 PM
9.5.2019 – Lewiston at Camden Hills 04:00 PM
9.5.2019 – Winslow at Nokomis 04:00 PM
9.5.2019 – Gardiner at Belfast 04:00 PM
9.5.2019 – Oxford Hills at Cony 04:00 PM
9.5.2019 – Greely at Freeport 06:00 PM
9.5.2019 – Yarmouth at Lake Region 04:00 PM
9.5.2019 – Lawrence at Waterville 04:00 PM
9.5.2019 – Bangor at Skowhegan 04:00 PM
9.5.2019 – Wells at Cape Elizabeth 06:00 PM
9.5.2019 – York at Fryeburg Academy 04:00 PM
9.5.2019 – Saint Dominic at Sacopee Valley 04:00 PM
9.5.2019 – Gray-New Gloucester at Traip Academy 04:00 PM
9.5.2019 – Erskine Academy at Leavitt 04:00 PM
9.5.2019 – Messalonskee at Mount Ararat 04:00 PM
9.6.2019 – South Portland at Windham 04:30 PM
9.6.2019 – Orono at Dexter 04:00 PM
9.6.2019 – Piscataquis at Schenck/Stearns 04:00 PM
9.6.2019 – Gorham at Thornton Academy 05:15 PM
9.6.2019 – Mattanawcook/Penobscot at Central 04:00 PM
9.6.2019 – Marshwood at Bonny Eagle 04:00 PM
9.6.2019 – Deering at Cheverus 03:30 PM
9.6.2019 – Lisbon at Winthrop/Monmouth 04:00 PM
9.6.2019 – Telstar at Mountain Valley 04:00 PM
9.6.2019 – Hall-Dale at Boothbay Region 04:00 PM
9.6.2019 – Foxcroft Academy at Old Town 04:00 PM
9.6.2019 – Spruce Mountain at Oak Hill 04:00 PM
9.6.2019 – Massabesic at Westbrook 04:00 PM
9.7.2019 – Cony at Hampden Academy 12:30 PM
9.7.2019 – North Yarmouth Academy at Saint Dominic 10:30 AM
9.7.2019 – Edward Little at Camden Hills 11:00 AM
9.7.2019 – Mount Ararat at Bangor 11:00 AM
9.7.2019 – York at Greely 01:30 PM
9.7.2019 – Biddeford at Sanford 04:30 PM
9.7.2019 – Lake Region at Traip Academy 11:00 AM
9.7.2019 – Poland Regional at Freeport 11:00 AM
9.7.2019 – Skowhegan at Lewiston 07:00 PM
9.7.2019 – Yarmouth at Cape Elizabeth 01:30 PM
9.7.2019 – Brunswick at Mount Blue 10:00 AM
9.7.2019 – Sacopee Valley at Wells 11:00 AM
9.7.2019 – Brewer at Oxford Hills 11:00 AM
9.7.2019 – Portland/Deering at Scarborough 11:30 AM
9.9.2019 – Orono at Mattanawcook/Penobscot 04:00 PM
9.9.2019 – John Bapst at Hermon 04:00 PM
9.9.2019 – Dirigo at Lisbon 04:00 PM
9.9.2019 – Spruce Mountain at Telstar 04:00 PM
9.9.2019 – Mountain Valley at Hall-Dale 04:00 PM
9.9.2019 – Winthrop/Monmouth at Oak Hill 04:00 PM
9.9.2019 – Freeport at Fryeburg Academy 04:00 PM
9.9.2019 – Poland Regional at Sacopee Valley 04:00 PM
9.9.2019 – Saint Dominic at York 04:00 PM
9.9.2019 – Wells at Traip Academy 04:00 PM
9.9.2019 – Erskine Academy at Lincoln Academy 06:00 PM
9.9.2019 – Schenck/Stearns at Old Town 04:00 PM
9.10.2019 – Dexter at Central 04:00 PM
9.10.2019 – Piscataquis at Foxcroft Academy 04:00 PM
9.10.2019 – Maine Central Institute at Mount View 04:00 PM
9.10.2019 – Gardiner at Maranacook 04:00 PM
9.10.2019 – Nokomis at Morse 04:00 PM
9.10.2019 – Thornton Academy at South Portland 04:00 PM
9.10.2019 – Mount Ararat at Edward Little 04:00 PM
9.10.2019 – Winslow at Waterville 04:00 PM
9.10.2019 – Oceanside at Lawrence 04:00 PM
9.10.2019 – Leavitt at Belfast 04:00 PM
9.10.2019 – Kennebunk at Marshwood 03:45 PM
9.10.2019 – Cony at Skowhegan 04:00 PM
9.10.2019 – Bangor at Hampden Academy 04:00 PM
9.10.2019 – Windham at Massabesic 04:00 PM
9.10.2019 – Cheverus at Biddeford 05:30 PM
9.10.2019 – Gray-New Gloucester at Lake Region 04:00 PM
9.10.2019 – Noble at Gorham 04:30 PM
9.10.2019 – Bonny Eagle at Portland/Deering 04:00 PM
9.10.2019 – Camden Hills at Brunswick 04:00 PM
9.10.2019 – Lewiston at Oxford Hills 06:30 PM
9.10.2019 – Messalonskee at Mount Blue 04:00 PM
9.10.2019 – Westbrook at Falmouth 06:30 PM
9.11.2019 – Schenck/Stearns at Mattanawcook/Penobscot 04:00 PM
9.11.2019 – Wells at North Yarmouth Academy 04:00 PM
9.11.2019 – Oak Hill at Dirigo 04:00 PM
9.11.2019 – Old Town at Hermon 04:00 PM
9.11.2019 – Fryeburg Academy at Greely 05:00 PM
9.11.2019 – Lake Region at Freeport 06:00 PM
9.11.2019 – Telstar at Winthrop/Monmouth 04:00 PM
9.11.2019 – Boothbay Region at Mountain Valley 04:00 PM
9.11.2019 – Cape Elizabeth at Gray-New Gloucester 04:00 PM
9.11.2019 – Hall-Dale at Spruce Mountain 04:00 PM
9.11.2019 – York at Yarmouth 05:30 PM
9.11.2019 – Orono at John Bapst 04:00 PM
9.11.2019 – Traip Academy at Sacopee Valley 04:00 PM