2019-2020 Schedules Soccer - Girls Games for 8/22/2019—9/11/2019
All Games for All Schools for 8/22/2019—9/11/2019
 
Soccer - Girls
8.22.2019 – Wisdom at Easton 03:45 PM
8.22.2019 – Van Buren at Fort Kent 05:00 PM
8.23.2019 – Central Aroostook at Madawaska 07:00 PM
8.27.2019 – Easton at Fort Fairfield 05:00 PM
8.27.2019 – Van Buren at Madawaska 05:00 PM
8.28.2019 – Ashland at Wisdom 04:00 PM
8.29.2019 – Madawaska at Houlton 04:00 PM
8.30.2019 – Southern Aroostook at Easton 03:45 PM
8.30.2019 – Wisdom at Van Buren 05:00 PM
8.30.2019 – Ashland at Washburn 04:00 PM
8.30.2019 – Fort Kent at Central Aroostook 05:00 PM
9.3.2019 – Madawaska at Central Aroostook 04:00 PM
9.4.2019 – Easton at Wisdom 04:00 PM
9.4.2019 – Van Buren at Fort Fairfield 07:00 PM
9.4.2019 – East Grand at Hodgdon 04:00 PM
9.4.2019 – Ashland at Southern Aroostook 03:30 PM
9.4.2019 – Katahdin at Washburn 04:00 PM
9.5.2019 – Mount Abram at Mountain Valley 04:00 PM
9.5.2019 – Lake Region at Wells 06:00 PM
9.5.2019 – Edward Little at Mount Blue 06:00 PM
9.5.2019 – Camden Hills at Bangor 06:00 PM
9.5.2019 – Messalonskee at Brewer 06:30 PM
9.5.2019 – Boothbay Region at Dirigo 04:00 PM
9.5.2019 – Lisbon at Telstar 04:00 PM
9.5.2019 – East Grand at Shead 03:30 PM
9.5.2019 – Spruce Mountain at Madison 04:00 PM
9.5.2019 – Old Orchard Beach at North Yarmouth Academy 04:00 PM
9.5.2019 – Winthrop at Buckfield 04:00 PM
9.5.2019 – Freeport at Gray-New Gloucester 06:00 PM
9.5.2019 – Gardiner at Lincoln Academy 07:00 PM
9.5.2019 – York at Yarmouth 04:00 PM
9.5.2019 – Monmouth Academy at Oak Hill 04:00 PM
9.5.2019 – Hall-Dale at Wiscasset 04:00 PM
9.5.2019 – Brunswick at Oxford Hills 06:00 PM
9.6.2019 – Nokomis at Mount View 03:30 PM
9.6.2019 – Schenck/Stearns at Penobscot Valley 03:30 PM
9.6.2019 – Easton at Central Aroostook 05:00 PM
9.6.2019 – Dexter at Piscataquis 04:00 PM
9.6.2019 – Fort Fairfield at Wisdom 04:00 PM
9.6.2019 – Orono at Bucksport 04:00 PM
9.6.2019 – Bonny Eagle at Thornton Academy 07:00 PM
9.6.2019 – Central at Mattanawcook Academy 04:00 PM
9.6.2019 – Valley at Greenville 03:30 PM
9.6.2019 – Leavitt at Oceanside 03:30 PM
9.6.2019 – Waterville at Belfast 03:30 PM
9.6.2019 – South Portland at Cheverus 04:00 PM
9.6.2019 – Bangor Christian at Deer Isle-Stonington 04:00 PM
9.6.2019 – Skowhegan at Cony 03:30 PM
9.6.2019 – Woodland at Hodgdon 04:00 PM
9.6.2019 – Morse at Winslow 03:30 PM
9.6.2019 – Washington Academy at Calais 04:00 PM
9.6.2019 – Southern Aroostook at Shead 03:00 PM
9.6.2019 – Gorham at Portland 05:30 PM
9.6.2019 – Poland Regional at Fryeburg Academy 04:00 PM
9.6.2019 – LCS/MSSM at Van Buren 07:00 PM
9.6.2019 – Katahdin at East Grand 04:00 PM
9.6.2019 – Sacopee Valley at Saint Dominic 04:00 PM
9.6.2019 – Lee Academy at Penquis Valley 04:00 PM
9.6.2019 – Maranacook at Lawrence 06:00 PM
9.6.2019 – Ashland at Madawaska 05:00 PM
9.6.2019 – George Stevens at Searsport 04:00 PM
9.6.2019 – Medomak Valley at Erskine Academy 03:30 PM
9.6.2019 – Vinalhaven/North Haven at Pine Tree Academy 12:30 PM
9.6.2019 – Hampden Academy at Lewiston 07:00 PM
9.7.2019 – Lake Region at Yarmouth 06:00 PM
9.7.2019 – Sumner at Narraguagus 11:00 AM
9.7.2019 – Marshwood at Massabesic 12:00 PM
9.7.2019 – Hermon at Foxcroft Academy TBD
9.7.2019 – Deering at Scarborough 01:30 PM
9.7.2019 – Westbrook at Biddeford 10:00 AM
9.7.2019 – Greely at Cape Elizabeth 05:30 PM
9.7.2019 – Greater Portland at Temple 10:00 AM
9.7.2019 – Mount Desert Island at Presque Isle 01:00 PM
9.7.2019 – Caribou at Ellsworth 02:00 PM
9.7.2019 – Noble at Kennebunk 10:00 AM
9.7.2019 – Rangeley at Richmond 11:00 AM
9.7.2019 – John Bapst at Old Town 11:00 AM
9.7.2019 – Sanford at Falmouth 10:00 AM
9.9.2019 – Foxcroft Academy at Dexter 04:00 PM
9.9.2019 – Piscataquis at Greenville 04:00 PM
9.9.2019 – Bangor Christian at Penobscot Valley 04:00 PM
9.9.2019 – Mattanawcook Academy at Houlton 04:00 PM
9.9.2019 – Penquis Valley at Central 04:00 PM
9.9.2019 – Lee Academy at Schenck/Stearns 04:00 PM
9.9.2019 – Hermon at Mount Desert Island 06:00 PM
9.9.2019 – Narraguagus at Washington Academy 05:00 PM
9.9.2019 – Deer Isle-Stonington at Searsport 04:00 PM
9.9.2019 – Washburn at Wisdom 04:00 PM
9.9.2019 – Woodland at East Grand 04:00 PM
9.9.2019 – Orono at Old Town 04:00 PM
9.9.2019 – Old Orchard Beach at Wells 05:00 PM
9.9.2019 – Ellsworth at George Stevens 04:00 PM
9.9.2019 – Cheverus at Portland 05:30 PM
9.10.2019 – Brunswick at Mount Ararat 04:45 PM
9.10.2019 – Cony at Hampden Academy 06:00 PM
9.10.2019 – Mountain Valley at Spruce Mountain 07:00 PM
9.10.2019 – Van Buren at Easton 03:45 PM
9.10.2019 – Hodgdon at Fort Fairfield 04:00 PM
9.10.2019 – Lawrence at Maine Central Institute 03:30 PM
9.10.2019 – Winslow at Maranacook 07:00 PM
9.10.2019 – Oceanside at Medomak Valley 03:30 PM
9.10.2019 – Belfast at Mount View 03:30 PM
9.10.2019 – Marshwood at Gorham 06:00 PM
9.10.2019 – Windham at South Portland 06:00 PM
9.10.2019 – Deering at Noble 04:30 PM
9.10.2019 – Camden Hills at Brewer 03:30 PM
9.10.2019 – Erskine Academy at Gardiner 03:30 PM
9.10.2019 – Bangor at Messalonskee 03:30 PM
9.10.2019 – Greely at Freeport 06:00 PM
9.10.2019 – LCS/MSSM at Wisdom 04:00 PM
9.10.2019 – Gray-New Gloucester at Lake Region 06:15 PM
9.10.2019 – Nokomis at Waterville 03:30 PM
9.10.2019 – Richmond at Temple 03:30 PM
9.10.2019 – Telstar at Monmouth Academy 04:00 PM
9.10.2019 – Skowhegan at Mount Blue 06:00 PM
9.10.2019 – Central Aroostook at Southern Aroostook 03:30 PM
9.10.2019 – Fryeburg Academy at Sacopee Valley 06:00 PM
9.10.2019 – Cape Elizabeth at Yarmouth 04:00 PM
9.10.2019 – Shead at East Grand 04:00 PM
9.10.2019 – Saint Dominic at North Yarmouth Academy 04:00 PM
9.10.2019 – Presque Isle at Caribou 07:00 PM
9.10.2019 – Madison at Winthrop 04:00 PM
9.10.2019 – Oak Hill at Mount Abram 06:00 PM
9.10.2019 – Bonny Eagle at Sanford 06:30 PM
9.10.2019 – Buckfield at Boothbay Region 04:00 PM
9.10.2019 – Fort Kent at Madawaska 07:00 PM
9.10.2019 – Falmouth at Massabesic 06:00 PM
9.10.2019 – Vinalhaven/North Haven at Greater Portland 11:00 AM
9.10.2019 – Carrabec at Hall-Dale 04:00 PM
9.10.2019 – Valley at Rangeley 03:30 PM
9.10.2019 – Wiscasset at Lisbon 04:00 PM
9.10.2019 – Oxford Hills at Lewiston 07:00 PM
9.11.2019 – Bucksport at Dexter 04:00 PM
9.11.2019 – Penobscot Valley at Piscataquis 04:00 PM
9.11.2019 – Calais at Narraguagus 04:00 PM
9.11.2019 – Schenck/Stearns at Mattanawcook Academy 04:00 PM
9.11.2019 – Lincoln Academy at Morse 05:00 PM
9.11.2019 – Hermon at Ellsworth 06:00 PM
9.11.2019 – Scarborough at Biddeford 05:00 PM
9.11.2019 – Sumner at Deer Isle-Stonington 04:00 PM
9.11.2019 – George Stevens at Mount Desert Island 06:00 PM
9.11.2019 – John Bapst at Foxcroft Academy 04:00 PM
9.11.2019 – Shead at Woodland 04:00 PM